Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jitky Kytky

 

 

 Vítejte na stránkách květinové dílny Jitky Kytky

 Nabízím Vám služby od komplexního květinového servisu (svatby, výročí, smuteční) až po kytičky pro Vaše blízké. Zajistím Vám výzdoby interiérů k příležitostem všedním i slavnostním. Setkat se můžeme na pravidelných (např. velikonočních, vánočních)  výstavách s ukázkami mé floristické tvorby. 

Limitujícím faktorem je roční období a technika zpracování rostlinného materiálu, neboť květiny jsou součástí živé přírody a vyžadují zacházení, úměrné jejich biologické stavbě. Mnohé z nich kvetou jen po část roku, a to i při pěstování ve skleníkových podmínkách. Dalším podstatným faktorem je stále pohyblivá cena, která se odvíjí od burzy a blížících se např. svátků a jiných událostí. Tak i v tomto směru je práce velice rozmanitá:). 

  Pokud se jedná o zakázku do prostoru, vždy se osobně dostavím na místo pro nejpřesnější představu. Květiny na Vás nečekají, ale  vždy je pro Vás objednávám a dodávám čerstvé, dovezené právě pro Vaši zakázku. Vaše přání přetvářím do podoby kytic, květinových aranží a dekorací dle své fantazie a při současném respektování nejnovějších floristických trendů, ve kterých se stále zdokonaluji ve školách a kurzech. Dne 13.6.2014 jsem úspěšně dokončila cestu k profesnímu titulu "Mistr florista".

 Zájemcům o květiny nabízím tvůrčí seberealizaci v podobě floristických kurzů k různým příležitostem. Při plánování jaké služby a v jakém rozsahu budu poskytovat, jsem se rozhodla jít cestou individualního přístupu ke každému zákazníkovi, proto zatím nezařizuji  provozovnu v centru města, ale mám domácí dílnu a tyto www stránky vybudované s velkou pomocí mé rodiny.

Těším se na setkání s Vámi Jitka Kytka:) Vápeníková

 

   

 

   

 

 .